A Richter Gedeon Nyrt.

Technológiai Szakértő

    munkatársat keres
    a Technológiai főosztályára.
    Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégéhez,
    a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!
    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a közép-kelet-európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Főbb feladatok:

  • Törzskönyvezési gyártás-technológiai dokumentációk technológiai részének készítése;
  • hatósági, vevői kérdésekre válaszok megalkotása;
  • felkészülés inspekciókra;
  • gyártási előiratok ellenőrzése törzskönyvezési szempontból.

Elvárások, követelmények:

  • Felsőfokú gyógyszerész vagy vegyészmérnök végzettség;
  • magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban (legalább középfokú nyelvvizsga);
  • orosz nyelvtudás előnyt jelent;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • jó kommunikációs és együttműködési készség;
  • önálló munkavégzés képessége.

Amit kínálunk:

  • Ösztönző munkakörnyezet;
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier;
  • elkötelezett, támogató csapat;
  • stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái;
  • széleskörű juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezése során szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével szíveskedjék csatolni.