A MOL-LUB Kft. Kenőanyag Technológiai Folyamatfejlesztés szervezete munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Technológiai folyamatfejlesztő mérnök

Munkakör célja:

    A Kenőanyag termelés folyamatainak szakterületi támogatása az üzleti terveknek megfelelő, az előírásokat kielégítő, költséghatékony, folyamatos és biztonságos működés érdekében.

    Több termékcsoport előállítását érintő technológiafejlesztő tevékenység üzemi szintű koordinálása, az implementálás során technológiai felügyelet biztosítása.

Feladatok:

  • Felelős az üzemek/kiszerelősorok technológiai utasításainak elkészítéséért, naprakészen tartásáért, az üzemvitel megfelelő módon történő szabályozottságáért és dokumentáltságáért.
  • Elvégzi az üzemek/kiszerelősorok technológiai kontrollját, a technológiai problémák, üzemzavarok kivizsgálásában részt vesz. A meghozott helyesbítő tevékenységek végrehajtását és hatékonyságát ellenőrzi.
  • Javaslatot tesz az optimális technológiai paraméterek beállítására a veszteségek minimalizálásának és a hatékonyság javításának céljából.
  • Elvégzi a hatásköre alá tartozó üzemek/kiszerelősorok technológiájának folyamatos működését biztosító, illetve fejlesztését célzó projektek szakmai tevékenységét.
  • Folyamatosan vizsgálja, értékeli és nyomon követi a gyártott termékek minőségváltozásait. Elemzi az előforduló termékhibákat és azok tendenciáját, feltárja a gyökérokokat.
  • Megtervezi a felelősségi körébe tartozó termékcsoportok új fejlesztésű tagjainak gyártásához szükséges technológiai folyamatokat és műveleteket.
  • Szakmailag képviseli szervezetét a különböző projektekben, teamekben.

Elvárások:

  • Felsőfokú vegyészmérnöki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • 1-3 év termelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)
  • Rendszerszemléletű elemző képesség
  • Megbízhatóság, motiváltság, proaktivitás

Előnyt jelent:

  • AutoCAD és ChemCAD, vagy más tervező és szimulációs programok ismerete
  • Technológia- és/vagy termékfejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Olajipari tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Almásfüzitő