A svájci székhelyű Syngenta a világ vezető agrárvállalata, amely innovatív kutatással, fejlesztésekkel és technológiákkal kötelezte el magát a fenntartható mezőgazdaság mellett. Vállalatunk, amely világszerte piacvezető a növényvédelemben és harmadik a nagy értékű vetőmagvak területén. Növényvédő szerei és vetőmagjai, szolgáltatásai és sokrétű szakmai tevékenysége révén a hazai agrárszférának is az egyik legjelentősebb szereplője.

Technológiai fejlesztési szakértő és Agronómia támogatót keres Északkelet-Magyarországi régióban  (Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Nógrád valamint Hajdú Bihar megye)

Technológiai fejlesztési szakértő és Agronómia támogató

Főbb feladatok:

  • A Syngenta növényvédelmi és vetőmagos üzletágainak szakmai támogatása
  • A területi értékesítési csapatok területi szakmai támogatása, agronómiai tudásfejlesztése.
  • A piacon található innovatív növénytermesztési és digitális technológiák hazai adaptációja, termelői tesztek és kísérletek kivitelezése, eredményekből való tudásbázis felépítése.
  • Digitális eszközök vizsgálata a belső szervezeti hatékonyság (pl.: területi munka, szakmai alapú értékesítés, vetőmagelőállítás) növelés érdekében.
  • Termelői szaktanácsadás

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább 5 éves mezőgazdasági termelési gyakorlat
  • Integrált növénytermesztési technológiai ismeret, magába foglalva a talajművelést, tápanyagutánpótlást, növényvédelmet.
  • Gyakorlati gépüzemeltetési tudás
  • Digitális technológiák átfogó ismerete (távérzékelés, változó dózisú kijuttatási technológiák, növényi modellek)
  • Precíz adatkezelési és adatértékelési tudás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás előny
  • Agrármérnöki és növényvédelmi szakmérnöki diploma
  • Releváns piacismeret
  • Felhasználói szintű MS Office tudás

Amit kínálunk:

  • Változatos munka, motiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem, vállalati autó
  • Szakmai képzések és tréningek

A Syngenta egy esélyegyenlőséget magasan figyelembe vevő vállalat, mely nem alkalmaz hátrányos megkülönböztetést toborzás, foglalkoztatás, képzés, előléptetés vagy bármilyen más foglalkoztatási gyakorlat során faji, színbeli, vallási, nemi, nemzetiségi, korbeli, szexuális irányultságbeli, családi vagy veterán státusz, fogyatékosság vagy bármely más jogilag védett státusz alapján.A Syngenta egy esélyegyenlőséget magasan figyelembe vevő vállalat, mely nem alkalmaz hátrányos megkülönböztetést toborzás, foglalkoztatás, képzés, előléptetés vagy bármilyen más foglalkoztatási gyakorlat során faji, színbeli, vallási, nemi, nemzetiségi, korbeli, szexuális irányultságbeli, családi vagy veterán státusz, fogyatékosság vagy bármely más jogilag védett státusz alapján.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye