RS ANLAGENBAU GMBH

Technológiai csőszerelő/ AWI hegesztő

Bajorországi, német tulajdonú szerelőipari cégünk technológiai szerelési munkákat végez gyártási, karbantartási és szerelési munkahelyeken csőszerelő, hegesztő és lakatos szakemberekkel. Megrendelőink a világ legnagyobb vegyipari, energetikai és nehézipari vállalatai. Tevékenységünk súlypontja Dél-Németország.

Főbb feladatok, munkák:

  • Technológiai csőszerelői és csőlakatos munka ellátása ipari környezetben
  • Hegesztő: csőhegesztés awi eljárással
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés, előregyártásban és helyszíni szerelésen
  • Munkabiztonsági és szakmai szabályok ismerete és betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Gyakorlattal rendelkező, szorgalmas munkatársakat keresünk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelvterületen szerzett munkatapasztalat
  • Németországi, illetve hegesztői tapasztalat
  • Saját gépkocsi
  • Munkabiztonsági vizsga előny

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős bejelentett német munkahely, azonnali munkakezdés
  • Professzionális munkakörnyezet, védőfelszerelés, oktatás stb.
  • Szakmai végzettségnek és tapasztalatnak megfelelő bérezés, adómentes lakhatási és utazási juttatás, prémium, céges magánnyugdíj támogatás, támogatott nyelvtanfolyam
  • Támogatás a munkakör betöltéséhez szükséges adminisztráció, szállás stb. intézésében

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Hegesztő, Lángvágó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

2.200 - 3.200 EUR

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Stadtweg 8, 85134 Stammham, Németország

Szakmai önéletrajz elérhetőségekkel, ideális esetben szakmai bizonyítványok, hegesztő esetében (ervényes vagy lejárt) minősítés másolata. Ha kérdése van, érdeklödik, hívjon fel. Tel.:00 49 176 10338890