Megbízónk számára keresünk új munkatársat

Technológiafejlesztő mérnök

pozícióba.

Cégjellemzők:

Szeretnél egy nemzetközi cég csapatában dolgozni, ahol az innovatív szellemiség a mindennapjaid része lenne? Ha úgy érzed vágysz egy stabil munkahelyre, ahol kreativitásodat is kibontakoztathatod akkor ez a TE lehetőséged!

Partnerünk világviszonylatban vezető szerepet tölt be az autóipari beszállítási területen. Több mint 140 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik, többek között az autógumik, gumitömlők és autóbiztonsági eszközök gyártásában és értékesítésében.

Ragadd meg az alkalmat, most technológiafejlesztő mérnök munkatársat keresnek!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Technológiai eljárások optimalizálása, hatékonyság növelése
  • Új gépek, berendezések átadásának, átvételének lebonyolítása
  • Poka-Yoke projektekben való aktív részvétel
  • A minőségi és a vevői elvárásoknak való megfelelés biztosítása
  • Külföldi beszállítókkal kapcsolattartás
  • Minőségi reklamációk kezelésében való együttműködés
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök / mechatronikai mérnök / gépészmérnök)
  • Angol és/vagy német tárgyalóképes nyelvtudás
  • Legalább 1 éves tapasztalat az automatizálás területén, PLC programozási tapasztalat
  • Gépipari/autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Beruházási projektekben szerzett tapasztalat
  • Projektkoordinációs tapasztalat
  • Csapatjátékos személyiség, kreativitás, rugalmasság

Munkavégzés helye:

Makó

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett bér
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Cafeteria, éves bónusz
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Munkavállalói egészségmegörző programok
  • Bejárási támogatás vidékről
  • Ingyenes vállalati üdülési lehetőség

Pozíció területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzodat magyar nyelven Tábori Bettina várja a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.