Autóiparban élen járó partnerünk csapatába keresünk Technológiafejlesztő mérnököt.

Technológiafejlesztő mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Külfönféle technológiai eljárások optimalizálása, hatékonyság növelése
  • Új gépek, berendezések átadásának, átvételének lebonyolítása
  • Poka-Yoke projektekben való aktív részvétel
  • Külföldi beszállítókkal kapcsolattartás
  • Minőségi reklamációk kezelésében való együttműködés
  • A minőségi és a vevői elvárásoknak való megfelelés biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • Gépipari/autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat - technológus vagy fejlesztőmérnökként
  • Angol vagy német aktív tárgyalóképes nyelvtudás
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkavégzés
  • Beruházási projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
  • Versenyképes jövedelem; 13. havi fizetés; Éves bónusz kifizetés; Cafeteria
  • Munkábajárás támogatás
  • Külföldi utazási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben érdekel a lehetőség, kattints a jelentkezés gombra!