Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több, mint 140 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk 53 ország több, mint 200 000 munkavállalóját foglalja magába. Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt! A ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft. két telephelyen, Makón és Vácott tevékenykedik. A vállalat fő profilja hűtő-fűtő (H/C) gumitömlők gyártása és értékesítése az autóipar és kamion szegmens számára, ezen felül a váci telephely szintén az autóipar számára állít elő és értékesít üzemanyag vezetékeket.

Légy te is a Continental tagja a makói telephelyünkön!

Technológiafejlesztő mérnök

Feladatai:

  • PRIMAS Technológiai eljárások optimalizálása, hatékonyság növelése
  • Új gépek, berendezések átadásának, átvételének lebonyolítása
  • Poka-Yoke projektekben való aktív részvétel
  • A minőségi és a vevői elvárásoknak való megfelelés biztosítása
  • Külföldi beszállítókkal kapcsolattartás
  • Minőségi reklamációk kezelésében való együttműködés
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Követelmények:

  • Felsőfokú gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • Gépirai/autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat - technológus vagy fejlesztőmérnökként
  • Beruházási projektekben szerzett tapasztalat
  • Projektkoordinációs tapasztalat
  • Angol vagy német aktív tárgyalóképes nyelvtudás
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Csapatban történő munkavégzés

Amit kínálunk

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem; 13. havi fizetés; Éves bónusz kifizetés; Cafeteria
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása
  • Ingyenes munkavállalói egészségmegörző program
  • Munkábajárás támogatás
  • Kedvezményes vállalati mobilflotta
  • Ingyenes vállalati üdülő
  • Külföldi utazási lehetőség

Kész együtt vezetni a Continental-lal? Tegye meg az első lépést és töltse ki az online jelentkezési lapunkat vagy küldje el jelentkezését Pozíció száma: 117423BR

Kontakt személy: Kendrusz Gábor, HR koordinátor

ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft. | Székhely: 6900 Makó, Rákosi út 3. | Tel: 62/511-764