Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Acélszerkezet gyártással foglalkozó megbízónk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Technológia vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A technológiai tevékenység irányítása és folyamatos fejlesztése
  • Műszaki előkészítés, műszaki dokumentációk feldolgozása, gyártási dokumentáció előállítása
  • A gyártási folyamat szakmai felügyelete és fejlesztése a hatékonyságnövelés és a minőségjavítás érdekében
  • A felmerülő műszaki problémák menedzselése, a gyártás technológiai támogatása
  • Készülékek, szerszámok tervezése, kivitelezésének menedzselése
  • Az irányítási területhez tartozó erőforrások hatékony működtetése
  • Árajánlatok kidolgozásában való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Acélipari termékek gyártásában szerzett vezetői tapasztalat
  • Egyedi gépgyártás területén szerzett tapasztalat
  • AutoCAD ismerete
  • Vezetői készségek, képességek
  • Kiváló problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Nemzetközi szakmai kapcsolatok kiépítése

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Technológia vezető
  • Rövid pozíció név: Technológia vezető
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Zala megye
  • Város: Zalaegerszeg
  • Feladatok: A technológiai tevékenység irányítása és folyamatos fejlesztése Műszaki előkészítés, műszaki dokumentációk feldolgozása, gyártási dokumentáció előállítása A gyártási folyamat szakmai felügyelete és fejlesztése a hatékonyságnövelés és a minőségjavítás érdekében A felmerülő műszaki problémák menedzselése, a gyártás technológiai támogatása Készülékek, szerszámok tervezése, kivitelezésének menedzselése Az irányítási területhez tartozó erőforrások hatékony működtetése Árajánlatok kidolgozásában való részvétel
  • Elvárások: Gépészmérnök végzettség Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás Acélipari termékek gyártásában szerzett vezetői tapasztalat Egyedi gépgyártás területén szerzett tapasztalat AutoCAD ismerete Vezetői készségek, képességek Kiváló problémamegoldó készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-01
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>