Technológia gépkezelő

KITE Zrt.

Győr, Hegyfalu, Herceghalom, Zalaszentbalázs

Biztosított eszközök
Laptop

KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

munkatársat Északnyugat-dunántúli Régiónk területére.

Technológiai gépkezelőként az alábbi feladatai lesznek:

  • a technológiai bérgép szolgáltatásban üzemeltetett magas technológiai színvonalú mezőgazdasági gépek kezelése
  • a hatékony gépüzemelést támogató rendszerek bemutatása
  • a technológiai bérgép szolgáltatásban üzemeltetett gépek felkészítése átadásra
  • karbantartási munkák

Számunkra az ideális jelölt:

  • mezőgazdasági és/vagy műszaki középfokú végzettséggel rendelkezik
  • mezőgazdasági gépek üzemeltetésében szerzett már tapasztalatot
  • mezőgazdasági gépkezelői jogosítványa van, melyhez gyakorlat is társul
  • rendelkezik „B" kategóriás jogosítvánnyal és mobilis
  • erős műszaki affinitással bír
  • megbízhatóan, pontosan és következetesen végzi munkáját

Előnyt jelent:

  • mezőgazdasági és/vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • „C", „D", „E", „T" kategóriás jogosítvány
  • navigációs rendszerek ismerete

  • a feladatok jellegétől függően az Északnyugat-dunántúli Régió területe (alközpontjaink: Győr, Hegyfalu, Herceghalom és Zalaszentbalázs)

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • alapbéren felüli, teljesítménytől függő extra jövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (céges autó, mobiltelefon, laptop)
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

KITE Zrt.