Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
NIELSEN KFT

Technikus

Főbb feladatok, munkák:

    • Műszerek telepítése és karbantartása az együttműködő partnerháztartások számára.
    • Műszerek által szolgáltatott adatok elemzése.
    • Kapcsolattartás a partnerháztartásokkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Műszaki vagy informatikai végzettség
    • Érdeklődés a különböző technológiai megoldások iránt
    • Csapatjátékos
    • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
    • Jó problémamegoldó készség
    • Nyitott, nem riad vissza a kihívásoktól
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    • Erkölcsi bizonyítvány
    • B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Angol nyelvtudás
    • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
    • Műszerész végzettség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Vas megye, Zala megye

Fényképes önéletrajz

Egyéb juttatások: céges autó,mobiltelefon,cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: NIELSEN KFT>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Technikus
  • Hirdető cég: NIELSEN KFT
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Vas megye, Zala megye
  • Feladatok: Műszerek telepítése és karbantartása az együttműködő partnerháztartások számára. Műszerek által szolgáltatott adatok elemzése. Kapcsolattartás a partnerháztartásokkal.
  • Elvárások: Műszaki vagy informatikai végzettség Érdeklődés a különböző technológiai megoldások iránt Csapatjátékos Jó kommunikációs készség szóban és írásban Jó problémamegoldó készség Nyitott, nem riad vissza a kihívásoktól MS Office felhasználói szintű ismerete Erkölcsi bizonyítvány B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: céges autó mobiltelefon cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.05.19