A Scanfil csoport az ipari elektronika élvonalában jelen lévő nemzetközi nagyvállalat, mely jelenleg németországi gyárába keres hardver vagy szoftver fejlesztésre tesztfejlesztő technikusokat és mérnököket.

Technikus / mérnök tesztfejlesztéshez (hardver / szoftver)

Feladatok:

  • tesztrendszerek (mechanikus, elektromos) kifejlesztése elektronikus szerelvényekhez tesztkoncepciók alapján
  • tesztkoncepciók, specifikációk, CPK elemzés, gageR & R fejlesztése
  • az ügyfélspecifikus áramkörök és tesztelési specifikációk elemzése
  • tesztrendszerek beállítása és üzembe helyezése
  • elektronikus szerelvények tesztelése ipari méréssel és teszt technológiával
  • áramkörterv készítése és analóg és digitális áramkörök elrendezése
  • a fejlesztést kísérő dokumentáció készítése
  • teszt-szekvenciák létrehozása gyártóspecifikus tesztszoftver alapján, valamint   szoftverfejlesztés C, C #, VB vagy LabView segítségével
  • hibaelemzés és javítás végzése
  • tesztberendezés elkészítése a vizsgálatsorozatok optimalizálása érdekében
  • koordináció más osztályokkal és ügyfelekkel, a tesztelési utasítások, paraméterek készítése

Elvárások:

  • technikus vagy elvégzett tanulmányok elektronikában, műszaki informatika vagy informatika vagy mechatronikai mérnök, megfelelő munkatapasztalattal
  • az elektromos mérési és vizsgálati eljárások jó ismerete
  • az analóg és digitális áramkörök tervezésének jó ismerete
  • tapasztalat az ECAD rendszerekkel (EAGLE, Altium Designer)
  • tapasztalat a Windows és Linux szoftverfejlesztésében (C, C #, Python vagy hasonló)
  • tapasztalat a kereskedelemben kapható tesztrendszerekkel kapcsolatban
  • tapasztalat a szenzortechnikában, esetleg az elektropneumatikában és a robotikában
  • angol nyelvtudás, a német nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • változatos, szakmai kihívásokkal teli munkakör
  • továbbképzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Németország

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, angol vagy német nyelvű önéletrajzzal.