IHI Magyarország Zrt.

Ha szeretnél a belváros szívében, nemzetközi környezetben dolgozni és szeretnél tovább fejlődni a szakmádban, csatlakozz bővülő csapatunkhoz!

Bővülő csapatunkba

Technikus ( hűtő, fűtő és légkondicionáló rendszerhez )

munkatársat keresünk.

Feladatok:

    Főbb feladatok:

    • Működési eljárások és megelőző karbantartás ajánlása és felvázolása az HVAC gépházak és eszközök működéséhez;
    • Az HVAC rendszerekhez és eszközökhöz karbantartási, tesztelési, hibamegoldási és javítási ismeretek, mint például: légkezelő egységek, szellőző és hővisszanyerő egységek, Fan coil egységek, VRV-k (változó hűtőközeg áramlású rendszerek), osztott és többszörösen osztott légkondicionáló egységek, kazánok, vízhűtők (lég- és vízhűtéses), hűtőtornyok, szárazhűtők, keringető szivattyúk, elosztó csőhálózatok, stb;
    • A megelőző karbantartás éves terveinek követése és nyilvántartás vezetése;
    • Kondenzátorok esetleges tisztítása és zárt térben esetleges munkavégzés, ellenőrzés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább 4 éves tapasztalat hűtés, hűtés és légkondicionálási szakemberként
    • És/vagy a korábbi tanulmányok és tapasztalatok ezzel megegyező kombinációja.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Rugalmasság
    • Teherbírás
    • Probléma megoldási készség
    • Csapatban való együttműködési készség.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés;
    • Próbaidő után cafeteria;
    • Napi munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határától/ig törvényen felüli +14%-al, azaz 100%-os megtérítéssel;
    • 20 nap -időarányosan járó-alapszabadság és ezen felül pótszabadságok;
    • Munkaruha biztosítása és ingyenes munkaruha tisztítás;
    • Kedvezményes ár a szálloda Spa és Éttermi egységeiben;
    • Térítésmentes étkezés a személyzeti étkezdében;
    • Szakmai és készség tréningek, fejlődési programok

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Víz- gáz- fűtésszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1073 Budapest, Erzsébet körút 43-49.