WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. (WHC PERSONAL KFT.)

Nemzetközi, belga tulajdonban lévő gyártó partnerünkhöz keresünk egyműszakos, nappali munkarendbe kollégát

Technikus (gyártástechnológia) (BS-2900)

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártási és termék műszaki dokumentációinak naprakészen tartása, illetve anyagjegyzékek kezelése
  • Gyártás műszaki támogatását célzó feladatok elvégzése
  • Gyártási dokumentációkkal kapcsolatos változtatási igények kezelése
  • Termékárak meghatározása
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal, hibaelemzések eredményeinek visszacsatolása a gyártási folyamatokhoz
  • Javaslattétel további tevékenységekre, ezek egyeztetése az adott osztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-3 év gyártócégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Felelős, precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Innovatív, nemzetközi környezet
  • Családias, fiatalos csapat
  • Határozatlan időre szóló munkaszerződés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Termelésirányítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pilisszentiván

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.