A Green Lab Kft. (www.greenlab.hu)

technikus

kollégát keres levegőtisztaságvédelmi területre!

Munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • immissziós helyszíni vizsgálatok/mérések végzése az ország egész területén,
  • mérések dokumentálása, vizsgálati jegyzőkönyvek készítése,
  • akkreditált vizsgáló laboratórium munkájában való aktív részvétel,
  • műszerpark felelősségteljes üzemeltetése, használata.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • szakirányú végzettség (környezetvédelmi méréstechnikus, vegyésztechnikus, elektronikai műszerész vagy ezzel egyenértékű),
  • műszaki szemlélet, magas fokú problémamegoldó képesség,
  • önálló, precíz személyiség,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • fizikai alkalmasság (berendezések, gázpalackok mozgatása)
  • előnyt jelent:
    • a környezetvédelmi szakmai vagy hasonló területen szerzett tapasztalat,
    • elektronikai területen szerzett jártasság,
    • 3,5 tonna alatti kisteherautón szerzett vezetési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődés,
  • stabil vállalati háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • fiatal, dinamikus csapat,
  • versenyképes jövedelem,
  • próbaidő: 90 nap.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1126 Dolgos utca 2. 8/A. ÉP. 1. EM. 4.

Fényképes önéletrajzát küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Értékelés a beérkezés sorrendjében.