A BD Biosciences (BDB) egyike a világ vezető kutatási és orvosi célú műszer és reagens gyártóinak. A BDB jelenleg a kutatási és orvosi célú áramlási citometriához használt berendezések és reagensek gyártásában világvezető pozíciót élvez.
 A Rouge Project a BDB Élettudományok és Kutatási célú Reagensek (LSRR) névre keresztelt San Diego-i székhelyű kutatási tevékenységét támogatja. A Rouge Project célja egy olyan Tatabányai székhelyű termelőközpont létrehozása, mely élen jár majd a stabil, jól bevezetett termékek gyártásában, modern, innovatív laborkörnyezetben.

Technikus – formuláció és kiszerelés

Munkakör fő célja

    A formuláló és kiszerelő technikus felel a BD Biosciences tatabányai telephelyén gyártott reagensek és monoklonális antitestek stabilitásának és koncentrációjának helyes végső beállításáért, és a végtermék letöltésért, kiszerelésért.
    A munkakör része a berendezések és laboreszközök kezelése, kalibrálása és ellenőrzése, kivizsgálások levezénylése és eszkalálása.

Elsődleges feladatok, felelősségek:

    A következő folyamatokban való jártasság:
  • Kimérések precíz kivitelezése és dokumentálása, számítások valamint átváltások pontos elvégzése
  • Termelési dokumentáció és folyamatok és a gyártáshoz szükséges eszközök és körülmények ellenőrzése
  • Termelő berendezések, és kiméréshez használt laboreszközök helyes és körültekintő működtetése, ellenőrzése
  • Új munkatársak betanítása, és segítése a mielőbbi sikeres munkába állás során
  • Anyagmennyiségek pontos és gyors könyvelése SAP-ban
  • Termék tisztaságát, és minőségét mindenek előtt szem előtt tartó helyes munkavégzési gyakorlat kialakítása, fenntartása
  • A biztonságos munkakörnyezet megteremtésében és fenntartásában való aktív részvétel.

Elvárt képzettség- készségek, képességek:

  • Egészségügyi, biológiai, vegyipari irányultságú középfokú végzettség, labortapasztalat
  • Megbízható számítógépes felhasználói ismeretek (MS Word, Excel)
  • Precíz, megbízható, önállóan dolgozni képes személyiség, jó matematikai készséggel rendelkezik (átváltások, koncentrációszámítás).

Előny:

  • SAP-ban, könyvelésben, ütemtervek készítésében szerzett jártasság,
  • Angol nyelvtudás.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Laboros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Környe

Ha úgy érzed, ez Te vagy, és érdekel, várjuk önéletrajzod a "jelentkezem" gombon keresztül.