A Bunge Zrt. anyacége a Bunge Limited, a világ egyik legnagyobb olajosmag-feldolgozó vállalata, mely Európa mellett aktív az USA-ban, Kanadában, Dél-Amerikában és Ázsiában is. A Bunge az emberek életminőségének javítását tűzte ki fő céljául; ezt elősegíti az, hogy az élelmiszert a természetes helyétől a felhasználás helyéig viszi. Magyarországon tevékenységünk kiterjed a termények vásárlására, értékesítésére, szállítására és feldolgozására, illetve palackozott étolaj és margarin gyártására, forgalmazására. Vezető márkáink: Floriol, Vénusz.

Bővülő feladataink ellátására ezúttal:
KUTATÓKÖZPONTUNKBA

TECHNIKUS (élelmiszeripar)

Főbb feladatok, tevékenységek:

  • Laboratóriumi és félüzemi kísérletek végzése a termékfejlesztési folyamatokhoz kapcsolódóan
  • Általános laboratóriumi mérések végzése
  • A tesztek és vizsgálatok megfelelő dokumentálása
  • A munkavégzéshez szükséges anyagok mennyiségének és eszközök állapotának nyomonkövetése, szükség szerint intézkedés a zavartalan munkavégzés biztosításához
  • A használt berendezések és munkaterület megfelelő rendben- és állapotban tartása
  • A munka biztonságos végzése olyan módon, ami hozzájárul a helyi biztonsági kultúra fejlődéséhez
  • Alkalmanként részt venni gyárban történő teszt során szükséges helyi mérésekben

Képzettségi és készséggel kapcsolatos elvárások:

  • Élelmiszeripari/vegyipari technikusi végzettség
  • Számítógép kezelés (Microsoft Office Word, Excel)
  • Vegyszerek és oldószerek kezelésében szerzett tapasztalat
  • Min. 5-7 év munkatapasztalat

Előny:

  • Nemzetközi cégnél, erősen versenypiaci orientált környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Olajok és zsírokhoz kapcsolódó “rutin” mérések ismerete, vizsgálatok végzésében tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás (alapvetően írásban, lehetőség szerint szóban)

Mit ajánlunk?

  • Versenyképes alapbér
  • Piaci felső harmadba tartozó béren kívüli juttatások
  • Cafeteria keret
  • Medicover Spring White egészségbiztosítási csomag
  • Bérlethozzájárulás (környékbeli tömegközlekedés és BKK)
  • Ingyenes sportolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest