Exact Systems Hungary Kft.
Szeretne olyan projektekben részt venni, amelyekben a nemzetközi autóipari termelés részese lehet és tudásával, illetve tapasztalataival hozzájárulhat a járművek gyártásához és fejlesztéséhez?
Cégcsoportunk 14 országban tevékenykedő szolgáltatóként budapesti munkavégzésre keres azonnali kezdéssel

Technikus-Budapest X.

munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:

  • Sori kieső darabok regisztrálása egy gyártás által használt felületen
  • Képek készítése mechanikai hibás darabokról
  • Vizuális ellenőrzés hibakatalógus alapján
  • SPC mérések végzése tolómérőn és mérőórán
  • Karbantartási munkák elvégzése központi karbantartási utasítás alapján, dokumentálás
  • Berendezések beállítása, esetleges javítása a technológiai utasításban meghatározottak szerint
  • Új belépő és áthelyezett operátorok oktatása a technológia előírások szerint

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Excel tudás
  • Önálló, felelősségteljes munkára való képesség és minőségtudat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, szabadsággal
  • Korrekt juttatási csomag: cafeteria, jelenléti bónusz
  • Túlóra lehetőség, túlóra bónusz
  • Előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
  • Munkaruházat
  • Kifejezetten kellemes és tiszta munka körülmények, üzemi konyha
  • Akár azonnali kezdés

Egyéb információ az állásról:

  • Műszakrend: 3 műszakos

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Munkavégzés helye:

X. kerület

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet! Kedves Pályázó! A jelentkezések beérkezését követően személyes állásinterjúra invitáljuk a megfelelő jelölteket Budapesten, melynek eredményét helyszínen közöljük - így gyors és kiszámítható folyamatra számíthat.