A TELL, a nemzetközi biztonságtechnikai piac meghatározó képviselője felvételt hirdet

Technikai Támogató (Technical Support)

pozícióra debreceni irodájába.

A LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI LESZNEK:

  • a vállalat ügyfeleinek támogatása technikai kérdésekben telefonon és e-mail-en, magyar és angol nyelven
  • technikai támogatásra beérkező hibajegyek rögzítése, karbantartása, hívások kezelése
  • TELL által gyártott termékek naprakész ismerete
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

A JELÖLTTEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:

  • magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felsőfokú végzettség
  • kiemelkedő kommunikációs képesség
  • dinamikus, határozott, kitartó személyiség
  • problémamegoldó gondolkodásmód
  • precizitás, minőségi munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • változatos, kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes jövedelem és teljesítményarányos kompenzációs csomag
  • rendszeres, változatos csapatépítő programok
  • szakmai fejlődés

ELŐNYT JELENT:

  • további nyelvek ismerete pl. német
  • releváns szakmai tapasztalat helpdesk, service desk területen
  • műszaki és/vagy biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

4034 Debrecen, Vágóhíd utca

A jelentkezéshez kérjük, küldj bemutatkozó videót/motivációs levelet és egy fényképes önéletrajzot angolul és magyarul a „Jelentkezem” gombon keresztül.