T.E.L.L. SOFTWARE HUNGARIA Kft.

A TELL, a biztonságtechnikai piac meghatározó képviselője felvételt hirdet

Technikai Támogató

pozícióra budapesti és debreceni irodájába.

A LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI LESZNEK:

  • külső ügyfelektől beérkező írásos és telefonos megkeresések teljes körű kezelése
  • megkeresések dokumentálása jegykezelő és szoftverfejlesztő rendszerekben
  • GSM és WiFi eszközökhöz kapcsolódó firmware, programozó szoftver, mobilalkalmazás tesztelése
  • tesztelés fejlesztésében (tesztnaplók naprakész karbantartása) való aktív részvétel
  • napi kapcsolattartás társterületekkel (fejlesztés és gyártás)
  • proaktív részvétel az új termékekkel kapcsolatos előkészítő munkákban
  • belső helpdesk informatikai problémákkal kapcsolatban (pl. munkaállomásokkal kapcsolatos problémák esetén)

A JELÖLTTEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:

  • elektronikai gyakorlati tapasztalatok
  • erős informatikai vagy rendszergazda gyakorlati ismeretek
  • nyitott rendszerben gondolkodó személyiség
  • csapatban is hatékonyan dolgozni akaró
  • hatékony időbeosztással támogassa az önálló feladatok elvégzését
  • ügyfélközpontú kommunikáció, stressztűrő és problémamegoldó képesség
  • tesztelési feladatok végzésekor monoton munkavégzés tolerálása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • változatos, kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődés

ELŐNYT JELENT:

  • idegen nyelvi ismeretek
  • vagyonvédelemi gyakorlati tapasztalatok
  • távfelügyeleti gyakorlati tapasztalatok
  • szoftver vagy mobilapplikációk tesztelésében való jártasság
  • vezeték nélküli technológiákban gyakorlati tapasztalatok
  • irodai hálózati infrastruktúrában szerzett gyakorlati tapasztalatok
  • MiniCRM, Atlassian JIRA, Testrail ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest és Debrecen

A jelentkezéshez kérjük, küldj bemutatkozó levelet és egy fényképes önéletrajzot a „Jelentkezem” gombon keresztül.