A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things).

A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek. Az utakon több mint 25 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig. A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több mint 30.000 fő. A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Pécsi gyárunkba keressük új kollegánkat a következő munkakörbe:

Technikai támogató mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Időben, hatékonyan és hozzá értő módon válaszol a Technical Support Service-hez beérkező hívásokra
  • Harman Pro összes termékének hatékony, értékesítés utáni technikai támogatása az EMEA-n belüli összes belső és külső ügyfél számára - különös tekintettel a Studer/Soundcraft és az AKG termékekre
  • Távolról technikai támogatást nyújt a rendszerkivitelezőknek vagy a disztribúciós partnereknek
  • Támogatja az eszközök telepítését, képzést biztosít külső helyszínen és a pécsi irodában egyaránt.
  • Rögzíti a termékek korlátairól, hibáiról és a vevő aggályairól szóló visszajelzéseket, amelyek befolyásolják az értékesítési lehetőségeket.
  • Kapcsolatot tart a helyi és az EMEA vezetőséggel
  • Gondoskodik arról, hogy a telepítő partnerek, a disztribútorok és a végfelhasználók ismerjék a termékskálát, és a kiegészítőket, valamint, hogy technikailag kompetensek legyenek a termékekkel kapcsolatban.
  • Szükség esetén együttműködik az applikációs mérnökséggel és biztosítja számukra a tréning támogatást, az  EMEA tréning menedzser irányításával
  • Elkészíti az elvárt dokumentációt
  • Segítséget nyújt a pozitív PR generálásában akár közvetlenül, akár az érintett ügyfelekkel együttműködve

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (német nyelvtudás előny)
  • Műszaki felsőfokú végzettség vagy azzal egyenértékű 3 vagy több éves szakmai tapasztalat.
  • Tapasztalati úton szerzett képzettség elfogadott, különösen digitális hangtechnika terén
  • Széleskörű iparági ismeretek, különösképp a rendezvény/koncerthangosítás, a híradástechnika, az utómunka és a stúdiófelvétel területén
  • Bizonyított műszaki tapasztalat, képes demonstrálni a műszaki támogatásra való alkalmasságát
  • Szerviz/ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Önálló, fegyelmezett munkavégzés
  • Precizitás
  • Kiváló kapcsolatépítési készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, HARMAN Kardon®) és Samsung termékekre.

Jelentkezését bérigénnyel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzának megküldésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.