Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Technikai projektvezető

    Projektmenedzsment
    Budapest

    Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

    A Bosch Budapesti Fejlesztőközpont 2001-ben nyitotta meg kapuit. Több, mint 1600 fejlesztőmérnök dolgozik közösen számos komplex autóipari terméken a járműipar minden területéről. Kivételes felépítéséből fakadóan lehetőséged van változatos műszaki területeket megismerni a szoftverfejlesztéstől egészen a mechanikai vagy hardware fejlesztésig bezárólag. Ötleteid olyan termékek részei lesznek, amelyek vezetők a mobilitási technológiák sorában.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához

  • Autóipari felelősségteljes vezetése, mérnökökből álló, interdiszciplináris nemzetközi csapatban
  • A fejlesztési folyamat ütemezése, koordinálása az igények megállapításától a szériagyártás megkezdéséig
  • Technikai-alkalmazási kérdések megvitatása autógyártókkal, Boschon belüli vevőkkel, közreműködő osztályokkal, illetve termelőegységekkel
  • Minőségügyi termékértékelések vezetése, és koordinációja
  • A projekt képviselete vevői látogatásokon, és gyártási auditokon
  • Szériatermékek változtatásainak koordinálása
  • Bosch fejlesztési folyamatok és módszerek alkalmazása, folyamatfejlesztés Bosch-szabványoknak és a vevői igényeknek megfelelően

Mi tesz Téged különlegessé:

  • Lezárt B.Sc. műszaki felsőoktatási végzettség, elsősorban villamosmérnöki vagy mechatronikai területen, M.Sc. képesítés előnyt jelent
  • Kiemelkedő szervezőkészség, a feladatok aktív nyomon követése
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent a kiválasztás során
  • Felelősségvállalás, agilitás és csapatjátékra való hajlandóság
  • Nyitottság új technológiák, műszaki megoldások megismerésére és erős technikai orientáció
  • Magas szintű angol nyelvtudás, a német nyelvismeret előnyt jelent

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    Rugalmas munkaidő, juttatások és szolgáltatások, gyermekgondozási támogatások, orvosi szolgáltatások, dolgozói kedvezmények, különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek, helyi parkolás, étkeztetés, helyi tömegközlekedési lehetőségek, tér a kreativitásnak, városi infrastruktúrák, vidéki környezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1103 Gyömrői út 104.

Váltsd valóra!

Jelentkezni a lenti Jelentkezem gombra kattintva tud.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: Bosch csoport>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Technikai projektvezető
  • Rövid pozíció név: Projekt vezető
  • Hirdető cég: Bosch csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: Autóipari felelősségteljes vezetése, mérnökökből álló, interdiszciplináris nemzetközi csapatban A fejlesztési folyamat ütemezése, koordinálása az igények megállapításától a szériagyártás megkezdéséig Technikai-alkalmazási kérdések megvitatása autógyártókkal, Boschon belüli vevőkkel, közreműködő osztályokkal, illetve termelőegységekkel Minőségügyi termékértékelések vezetése, és koordinációja A projekt képviselete vevői látogatásokon, és gyártási auditokon Szériatermékek változtatásainak koordinálása Bosch fejlesztési folyamatok és módszerek alkalmazása, folyamatfejlesztés Bosch-szabványoknak és a vevői igényeknek megfelelően
  • Elvárások: Lezárt B.Sc. műszaki felsőoktatási végzettség, elsősorban villamosmérnöki vagy mechatronikai területen, M.Sc. képesítés előnyt jelent Kiemelkedő szervezőkészség, a feladatok aktív nyomon követése Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent a kiválasztás során Felelősségvállalás, agilitás és csapatjátékra való hajlandóság Nyitottság új technológiák, műszaki megoldások megismerésére és erős technikai orientáció Magas szintű angol nyelvtudás, a német nyelvismeret előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 2