Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Európa legnagyobb, legdinamikusabban fejlődő háztartás-vegyipari területen működő partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi területre:

Technikai operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelő gépek üzemeltetése
  • Felmerülő hibák elhárítása
  • Termékváltáskor gépek átszerelése
  • Termékek minőségi ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú gépészeti vagy elektromos végzettség
  • Vagy hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Elkötelezettség, lojalitás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Kiszámítható bérezés
  • Barátságos, támogató légkör, dolgozóbarát munkahely
  • Béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Lakatos, Géplakatos
  • Villanyszerelő

Munkavégzés helye:

4300 Nyírbátor

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Technikai operátor
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Város: Nyírbátor
  • Feladatok: Termelő gépek üzemeltetése Felmerülő hibák elhárítása Termékváltáskor gépek átszerelése Termékek minőségi ellenőrzése
  • Elvárások: Középfokú gépészeti vagy elektromos végzettség Vagy hasonló területen szerzett munkatapasztalat Elkötelezettség, lojalitás Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-11-14
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1