Prohumán 2004 Kft.

Veszprémi, napi fogyasztási cikkeket gyártó globális vállalat megbízásából munkatársakat keresünk hosszútávra az alábbi munkakörökbe:

Technikai gépész

Főbb feladatok, munkák:

  • - Megfelelő minőségű,mennyiségű termékek gyártása
  • - A műszakban és a vonalon történt események dokumentálása
  • - Gépbiztonsági fejlesztési javaslatok elkészítése, felmérése, naprakész vezetése
  • - Előírt minőségi ellenőrzések elvégzése
  • - Termék indulási standardok elkészítése
  • - Operátorok oktatása, vonalhoz beosztott dolgozók irányítása
  • - Meghibásodások figyelemmel kísérése
  • - Ellenőrzési standardok készítése, műszakátadási dokumentumok kiállítása
  • - CLIT folyamat betartása, felügyelete, átállások felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú gépészeti végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • CRQS (fogyasztói szemléletű minőségügyi szabvány) rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Bruttó 280 000 - 300 000 Ft alapbér
  • Cafetéria
  • Ingyenes céges buszjárat több település irányából, pl. Ajka, Várpalota, Tapolca és utazási támogatás
  • Havonta jégkrém juttatás
  • Bónusz a gyári eredményektől függően
  • Műszakpótlékok (délutános:15%, éjszakai: 50%, hétvégi: 50%)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás a munkaviszony 6. hónapjától
  • Dolgozói bolt

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém

Amennyiben megfelel minden fenti feltételnek, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.