Nemzetközi partnercégünk 125 éves múlttal rendelkezik a fűtési-hűtési és szellőzés technológiai piacon. Most magyarországi csapatukba keresnek műszaki ismeretekkel rendelkező, lelkes kollégát

TECHNIKAI ÉRTÉKESÍTÉSI TÁMOGATÓ

pozícióba

Amiben számítanak a munkádra:

  • A vállalat termékeinek, szolgáltatásainak alapos és átfogó ismerete
  • Műszaki támogatás nyújtása az ügyfelek számára
  • Értékesítési tevékenység támogatása, ajánlatok, szerződések, projektkalkulációk készítése
  • Meglévő és potenciálisan új ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás
  • Termékbemutatók és szemináriumok megtartása, vásárokon való részvétel
  • CRM adatbázis kezelése

Te vagy az ideális jelölt a pozícióra, ha:

  • Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van már legalább 2 éves tapasztalatod műszaki, építőipar értékesítés vagy értékesítés támogatói területen
  • Nem okoz számodra problémát, hogy ha járni kell az országot az ügyfelekkel való kapcsolattartás céljából
  • Közép szinten használod az angol nyelvet, szóban és írásban egyaránt
  • Szívesen tanulsz új dolgokat, nyitott vagy a fejlődésre
  • Tudsz és szeretsz is önállóan dolgozni

Előnyt jelent számodra:

  • Épületgépészeti területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Épületgépészeti vagy szaniter értékesítési tudás, illetve piacismeret

Munkért cserébe:

  • Versenyképes fizetést,
  • Otthoni munkavégzési lehetőséget és
  • Egy stabil munkakörnyezetet biztosítanak számodra
  • Magán céljaidra is használatos autót, laptopot és mobiltelefont
  • Tudásod naprakészen tartásában is segítséget nyújtanak szakmai tréningekkel és változatos tanulási lehetőségekkel

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.