Technical Writer

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Céges telefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Cafeteria (belépés napjától kezdődően)
  • Modern irodai környezet
  • Csapatépítő programok
  • Relax szoba, irodai masszázs, gyümölcsnap, kávé, tea
  • Mentorrendszer, tréningek, szakmai fejlődési lehetőség
  • Tréningek a szükséges szoftverek használatának elsajátítására. (CAD, xml)

FELADATOK

  • Műszaki dokumentációk készítése
  • Kapcsolattartás a angol irodával
  • Szerelési útmutatók és karbantartási utasítások létrehozása, szerkesztése és frissítése
  • Az alkatrész katalógus folyamatos frissen tartása

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség lehetőleg gépész technikus vagy nehézgép szerelő
  • Angol nyelvtudás
  • Műszaki beállítottság/szerelési jártasság
  • Érdeklődés az autók, az autók szerelése vagy a nehezgépek iránt
  • Kommunikatív és együttműködő személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

ELŐNY

  • Mezőgazdasági gépésztechnikus végzettség/tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület