TECHNICAL WRITER – IT területre

Budapestre vagy Szegedre

    GriffSoft Informatikai Zrt. 30 éve foglalkozik integrált ügyviteli rendszerek fejlesztésével, saját szektorának meghatározó és legdinamikusabban fejlődő szereplője. Főként költségvetési, közigazgatási intézmények és számos vállalkozás a cégünk által fejlesztett Forrás ügyviteli rendszert használja könyvelési, pénzügyi, gazdálkodási, logisztikai, termelési, létesítménygazdálkodási és egyéb feladatainak kezelésére.

A MUNKAKÖR, FŐBB FELADATOK:

  • Új és meglévő termékekhez rendszer- és felhasználói dokumentációk készítése
  • Magas szintű technikai koncepciók létrehozása, érthető megfogalmazása; korábban elkészült dokumentációk frissítése, változások átvezetése
  • Információk összegyűjtése és elemzése az alkalmazott technológiákról
  • Folyamatos egyeztetés a szoftverfejlesztésben részt vevő kollégákkal (üzleti szakértők, rendszerszervezők, szoftverfejlesztők)

MIT KÍNÁLUNK?

  • Változatos feladatkör, csapatmunka
  • Szakmai fejlődés ügyviteli rendszer ismeretek területén
  • Képzési lehetőségek
  • Stabil vállalati háttér, versenyképes jövedelem

MIT KÉRÜNK?

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 3 éves szakmai tapasztalat releváns területen szerzett technical writer pozícióban
  • Erős technikai affinitás
  • Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy

MI JELENTHET ELŐNYT?

  • Modellezési eszközök és terminológiák ismerete (BPMN, UML stb.)
  • Adatbázis (MS SQL), programozási ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Marketing, Média, PR
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület / Szeged

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne csapatunkhoz csatlakozni fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk. A beérkező pályázatokat bizalmasan kezeljük és csak a jelentkezéssel összefüggésben kezeljük és tároljuk.