Technical Writer

CONTROL-X Medical Kft.

Budapest

Elvárt technológiák
XML
XML

Amit nyújtunk:

  • Dinamikusan fejlődő hazai egészségipari kkv, fiatalos és családias munkakörnyezettel
  • Nemzetközi orientációjú vállalat – termékeinket kórházakban szerte a világon alkalmazzák
  • Cégünk szerepel a Kormány exkluzív „Kiemelt Exportőr Partnerségi Programjában” – KEPP) és tagja a BÉT50 Klubnak
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, vállalati érdekeltségi rendszer
  • Központi szerep: a vállalat műszaki dokumentációjáért felelős munkatárásának rálátása van a termékfejlesztési, gyártási és terméktámogatói területekre
  • Lehetőség a részleges Home Office-ra
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Feladatok:

  • Termékekhez kapcsolódó műszaki dokumentációk elkészítése, szerkesztése, illetve meglévő anyagok javítása, rendszeres frissítése
  • Kapcsolattartás különböző csapatokkal, a fejlesztéstől a gyártáson és kereskedelmen át a műszaki támogatásig
  • Dokumentációs rendszer fejlesztése – áttérés az XML-alapú dokumentációra
  • Nagyrészt önálló munkavégzés

Elvárások

  • Műszaki diploma (BSc vagy MSc)
  • Műszaki dokumentációs területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki dokumentációkészítés módszereinek ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás – a vállalati dokumentáció nyelve az angol
  • Kiváló kommunikációs készség, együttműködés, csapatszellem
  • Önmotivált, igényes munkavégzés, rendszerszemlélet
  • Analitikus gondolkodás és alaposság

Előny

  • XML-alapú dokumentáció ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Budapest