Megbízónk egy multinacionális telekommunikációs csúcstechnológiákat fejlesztő vállalat. Budapesti leányvállalatuknál két üzletágban tevékenykednek: IT és műszaki szakszövegírás.Most a műszaki szakszövegíró csapatba keresünk munkatársat.

Technical Writer [BN-STW19]

Feladatok:

  • Műszaki szakszöveg írása, szerkesztése, frissítése és kiegészítése
  • Az ügyféllel történő egyeztetés során a szöveg formai és tartalmi összeállítása

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Muszaki beállítottság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodásmód

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • XML, SGML, Content Management tapasztalat

Amit megbízónk kínál:

  • Az anyaországban a top 15 vállalat között szerepel
  • Világszínvonalú munkakörülmények
  • Barátságos munkahelyi légkör, dinamikus csapat
  • Kihívó projectek
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció
  • Marketing, Média, PR
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest