Az Accelsiors CRO magyarországi központú, dinamikusan fejlődő, nemzetközi klinikai kutatásszervező cég, budapesti, XXII. kerületi, központi irodájába

TECHNICAL SUPPORT MANAGERT KERES

teljes munkaidőre, határozatlan idejű munkaviszonnyal

A Technical Support Manager fő feladatai:

  • Beszerzi, telepíti és kiszállíttatja az Accelsiors munkatársainak IT felszerelését, (laptopok, nyomtatók mobiltelefonok)
  • Az IT eszközöket - Magyarországon és külfödön egyaránt - eljutattja/visszavételezi a munkatársakhoz.
  • Naprakészen vezeti az eszközök átadás/átvételéről szóló dokumentációt, valamint az eszköznyilvántartásokat.
  • Igény szerint IT segítséget nyújt a munkatársaknak, és kiszolgálja a céges rendezvényeket.
  • Kapcsolatot tart és együttműködik az IT és telefon szolgáltató partnerekkel.
  • A pénzügyi osztállyal közösen részt vesz az IT eszközbeszezési költségek megtervezésében és térítésében
  • Részt vesz a céges autók üzemeltetésében, kapcsolatot tart a flotta partnerekkel, szerviz partnerekkel és biztosítási cégekkel.
  • Felügyeli az autók állapotát és rendeltetésszerű használatát, vezeti a szükséges nyilvántartásokat
  • Részt vesz a munkavédelmi és tűzvédelmi oktatások megszervezésében, továbbá figyelemmel kíséri azok betartását.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Tapasztalat IT-eszközök implementációjában (Microsoft Office, Sharepoint)
  • Az eszközbeszerzéshez szükséges piaci tendenciák ismerete
  • Középfokú , tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább 1-2 év IT területen szerzett munkatapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság,
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, pontosság

Előny:

  • Informatikai végzettség
  • Munkavédelmi képesítés
  • Más idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú perspektíva
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • kellemes irodai környezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület

A jelentkezéseket elektronikus úton, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.