A Tech People egy Európai munkaerő közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk egy nemzetközi szoftverfejlesztő és tanácsadó cég, amely szolgáltatásmenedzsment-folyamatokra szakosodott. Termékük egy standardizált szolgáltatásmenedzsment szoftver, amit több, mint 4000 ügyfelük sok millió felhasználója használ nap, mint nap. Egy gyönyörűen felújított irodában találhatóak, Budapest központjában, a Fővám tér közelében Budapesti csapatukba keresünk lelkes technikai szupportos tanácsadót, aki segít abban, hogy ezek a felhasználók elégedettek legyenek a termékükkel.

TECHNICAL SUPPORT CONSULTANT, DUTCH SPEAKER (E-T09)

Feladatok:

  • Technical support consultantként veled fognak elsőként kapcsolatba kerülni azok a magyar ügyfeleink, akik kérdésekkel fordulnak hozzánk a szoftverünkkel kapcsolatban.
  • Fő feladataid egyike az lesz, hogy különböző beérkező kérdéseket, problémákat elemezz és oldj meg
  • A te munkád abból fog állni, hogy legjobb tudásod szerint segíted megválaszolni magyar ügyfeleink és kollégáink felmerülő kérdéseit, problémáit.
  • Meghallgatod őket, együtt gondolkodsz velük, kérdéseket teszel fel és priorizálod a megoldandó feladataidat.
  • Néhány esetben gyorsan meg fogod tudni oldani a felmerülő feladatokat, azonban az is elő fog fordulni, hogy mélyre kell ásnod a probléma okának felkutatásáért.
  • Tudnod kell azt is, hogyan kommunikáld a megoldást barátságos, de professzionális módon.
  • A külföldi kollégákkal való szoros együttműködés miatt a folyékony angol nyelvtudás elengedhetetlen.
  • Új, modern irodánkban az értékesítő és az implementálást végző tanácsadó kollégáinkkal fogsz majd együtt dolgozni.
  • Néha pedig az ügyfeleinket is meglátogatod, így minden nap más feladatot rejt majd.

Elvárások:

  • stabil háttérrel rendelkezel IT területen – szakirányú végzettséggel vagy vizsgákkal rendelkezel
  • szeretsz analitikusan megoldható problémákkal foglalkozni, ötletelni
  • nem ijesztenek meg az olyan szavak, mint a Java, SQL, Cloud, SaaS - sőt minimális szinten otthon is vagy ezekben
  • alapvetően szeretsz csapatban dolgozni, de az önálló problémamegoldás sem jelent gondot
  • ügyfél centrikus vagy
  • jó kommunikációs készségekkel rendelkezel
  • folyékonyan beszélsz angolul és hollandul

Amit kínálunk:

Mint technical product consultant egy olyan tréningidőszakkal fogsz kezdeni, amikor megtanulsz mindent a cégről, az ügyfeleknek biztosított SaaS környezetünkről, az ITIL-ről és olyan adatbázisokról, mint MS SQL. A tréningnek egy részét külföldön fogod megkapni. Amint elsajátítottad az alapokat, a napod nagy részét a beérkező problémák technikai és funkcionális megoldásainak felkutatásával fogod tölteni.

  • szabadságot a munkádban
  • teret a személyes fejlődésedhez, és lehetőséget konferenciák látogatására
  • nemzetközi munkakörnyezet: napi szinten kommunikálunk holland és német munkatársainkkal
  • nyitott vállalati kultúra, családias légkör, és segítőkész munkatársak
  • értékek, amiket képviselünk: szabadság, bizalom és felelősség

Kezdés: ASAP

Fizetés: megegyezés szerint, alkalmazotti jogviszony, általános munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, V. Kerület

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja Word formátumú angol önéletrajzát az oldalon.

További információért kérjük, hívja a +36 30 730 2549-os számot!