A Tech-Con Hungária Kft. (www.tech-con.hu) egy nemzetközi csoport releváns szereplője az ipari automatizálás üzletágában (pneumatika, lineáris technika, elektronika, gépépítés). Magyarországon több mint, 20 éve vagyunk ismertek stabil szakmai hátterünkről és prémium minőségű termékek és megoldások széles választékáról.

Csapatunk erősítése érdekében keresünk tehetséges és motivált szakembert

Kelet-Magyarországra

Technical Sales Representative/ Műszaki Értékesítési képviselő

Feladatok:

  • termékeink és megoldásaink szakszerű bemutatása, az ügyfelek igényeinek felmérése
  • a területen kitűzött értékesítési célok elérése
  • meglévő ügyfelekkel való üzleti kapcsolattartás kezelése
  • üzletfejlesztés, új ügyfelek felkutatása
  • folyamatos technikai támogatás a termékmenedzserekkel együttműködve
  • piaci és versenytársi információk biztosítása a vezetőség számára
  • értékesítési tevékenységének részletes tervezése és jelentése az SAP-ban

Követelmények:

  • minimum 3 év MŰSZAKI ÉS IPARI TERÜLETEN VALÓ ÉRTÉKESÍTÉSI TAPASZTALAT
  • felsőfokú végzettség előny
  • magabiztos, ambiciózus, eredményorientált személyiség
  • terhelhetőség
  • jó értékesítési és kommunikációs készség
  • önállóan és csapatban való munkavégzés
  • MS Office kezelése és SAP ismerete előnyt jelent
  • angol nyelv ismerete társalgási szinten
  • jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • stabil, professzionális vállalati háttér, jó csapatszellem
  • együttműködés nagyobb ipari és gyártó vállalatokkal
  • folyamatos képzések és fejlesztések, beleértve a 1,5 hónapos betanulási képzést  a cég központi irodájában, Budapesten
  • versenyképes javadalmazási csomag, céges autó magánhasználatra is

Hely: Kelet-Magyarország – elsősorban Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar (a cég központja Budapest).

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Szakmai tréningek

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Ha szeretné csapatunkat erősíteni, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát és motivációs levelét a  fizetési igény megjelölésével a "Eastern  HU  Technical Sales Rep" címre.