IT Services Hungary Kft. (IT SERVICES HUNGARY KFT)

Technical Process Specialist

Mi lenne a Te feladatod?

  • Aktív részvétel az ügyfél change management-jének napi tevékenységében.
  • Különböző jelentések, riportok készítése. Telefonkonferenciákon vezetése, szervezése.
  • Processzek betartatásaa
  • Aktív együttműködés a processz többi résztvevőjével.
  • Közreműködés abban, hogy a szolgáltatási folyamat illeszkedjen a cég által meghatározott standardokhoz.
  • A szolgáltatási szint teljesítése az ügyfél szolgáltatási szerződésben rögzített elvárásainak megfelelően.
  • Utasítási, eszkalációs és riportolási rend valamint határidők betartása és betartatása a szolgáltatási folyamatban résztvevő belső és külső társzervezetekkel.
  • Az adott folyamattal kapcsolatos belső projektekben, auditokon való részvétel.
  • Tudásátadás, betanítás, minőségi elvárások közvetítése az üzemeltetők felé (quality kit képzések, ügyfél-specifikus tudás átadása).

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Tárgyalóképes angol-német nyelvtudás
  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség – idegen nyelven is
  • Döntésképesség, proaktivitás, rendszer-szemlélet
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • informatikai irányultság
  • 1-3 év meggyőző szakmai tapasztalat
  • projekttapasztalat,
  • idegennyelvű munkavégzési tapasztalat
  • ICT üzemeltetési tapasztalat
  • ITIL ismeretek gyakorlati használat

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.