Technical Incident Manager

Mi lenne a Te feladatod?

  • Az elsőszintű problémamegoldó csoporttól, a szolgáltatásnyújtási vezetőtől (SDM) vagy közvetlenül az ügyféltől érkező jelzés alapján az adódó incidensek esetén saját szakterületén belül koordinálja a megoldást
  • Végrehajtó csoportokat von be és beszámoltatja a megoldáson egyidejűleg dolgozókat a lehető leggyorsabb helyreállítás érdekében.Kapcsolatot tart a helyi ügyeletes vezetővel
  • Szükség esetén az ügyfél műszaki szakembereivel technikai kérdésekben konzultál
  • Javaslatokat tesz a meglévő folyamatok optimalizálására
  • A szerződés teljesítése és a szükséges erőforrások biztosítása érdekében együttműködik a szakterületén működő erőforrás-gazdákkal és belső megoldócsoportokkal
  • Kapcsolatot tart a külső szolgáltatókkal
  • Betartatja a határidőket és elvárt szolgáltatási szinteket
  • Az ügyféllel és a Szolgáltatás-nyújtási vezetővel együtt felméri az ügyfél IT/TC architektúrájának továbbfejlesztési vagy változtatási szükségességét azonos típusú incidensek elkerülése, megelőzése érdekében
  • Információt gyűjt az incidens elhárítása közben bekövetkező változtatások hosszabb távú következményeiről a szolgáltatás-nyújtási szakember számára a vevőt érintő változások (Customer Impact) felméréséhez
  • Szükség esetén hotline szolgáltatást nyújt és postafiók felügyeletet lát el
  • Tudását munkatársaival megosztja

Ha mindezzel rendelkezel,

  • German - C1
  • English - B2
  • Előny:Indicent manageri tapasztalat
  • Hálózati ismeretek
  • CCNA minősítés
  • Személyiség:Szakmai koordinációs képesség
  • Munkacsoportok, munkatársak koordinációjának képessége incident-megoldás folyamán
  • Kreativitás
  • Proaktivitás

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Jelentkezésedet akkor tudod véglegesíteni,
ha regisztrálsz az ITSH oldalán.