A Mediaworks Hungary Zrt. Onbox/Freemail csapatába

Tech Lead

munkatársat keres!

A Mediaworks Hungary Zrt. ismert és közkedvelt kiadványaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 19 megyei napilapjával, női, bulvár, gasztro, ifjúsági és sport magazin portfóliójával, digitális médiatermékeivel Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely több mint 2300 munkavállalót foglalkoztat országszerte. A Mediaworks Hungary Zrt. IT csapata Tech Lead munkatársat keres.

FELADATOK

  • Komplex rendszerek fejlesztéseinek lebonyolítása a teljes folyamat vonatkozásában
  • Javaslattétel technológiai megvalósításokra
  • Fejlesztői csapat operatív vezetése
  • Üzleti igények megértése, átfordítása technikai megvalósításra
  • Komplex feladatok felbontása kisebbekre, delegálása
  • Csapat és egyének mentorálása

ELVÁRÁSOK

  • Minimum középfokú végzettség
  • Java nyelv ismerete, minimum 5 év tapasztalat
  • Relációs adatbázis ismerete
  • CI/CD rendszerek ismerete
  • Mail technológiák ismerete
  • Szoftver tervezői / architekt hozzáállás
  • Csapatszellem, precizitás
  • Agilis módszertan ismerete

ELŐNYT JELENT

  • Kotlin, Python, JavaScript (Node.js) vagy PHP nyelv ismerete
  • Elasticsearch ismerete
  • Jenkins ismerete
  • Docker ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nagyvállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha részese szeretnél lenni az online és a nyomtatott média dinamikus világának, jelentkezz!

A pályázatokat a munkakör és a munkavégzési hely megjelölésével várjuk!