Team Leader- ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye: Magyarország egész területe

Elvárásaink

  • Az egész ország területéről, otthonról végezhető munka
  • Ügyfélkezelési tapasztalat
  • 5-10 fős csapat irányításában szerzett tapasztalat lehetőleg ügyfészolgálati területen
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Angol és/vagy lengyel nyelv társalgási szintű ismerete
  • MS Word, Excel, Power Point, Outlook ismerete, teljes körű, magabiztos használata
  • Pozitív, lelkiismeretes személyiség
  • Motiváltság és a feladat iránti elkötelezettség
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Problémamegoldás
  • Empatikus képesség
  • Stressz tűrés, a figyelem megosztásának képessége
  • Önuralom, türelem
  • Megfelelő internet kapcsolat

Feladatok

  • Telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Ügyfélszolgálati csapat operatív vezetése a lengyel központtal együttműködve
  • Ügyfelek tájékoztatása/informálása
  • Tanácsadás, valamint az igények felmérése a forgalmazott termékeket illetően
  • Online rendelések kezelése, felvétele
  • Meghatározott számú telefonhívás, e-mailezés, valamint chat-en történő beszélgetés lefolytatása
  • A foglalások átfogó kezelése
  • Marketing szövegek fordítása
  • Bejövő és kimenő telefonhívások kiemelkedő minőségű lebonyolítása
  • Termék és szolgáltatással kapcsolatos segítségnyújtás és probléma megoldás
  • Az elvégzett munka dokumentálása az ecipő standardnak megfelelően

Ajánlatunk

  • Otthonról végezhető munka (számítógépet biztosítunk)
  • Biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Versenyképes fizetés
  • Jó lehetőség online értékesítés területén történő tapasztalatszerzésre

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Lengyel - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérlek, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzod, fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.