Team Leader of IT Governance

E.ON Digital Technology Hungary Kft.

Budapest

E.ON Digital Technology Hungary Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Feladatok

Az új EDTHU kialakítása során a Strategy&Architecture osztály feladatkörében a legnagyobb változást az hozta, hogy központosítva megjelennek a szabályozást, úgynevezett governance feladatokat jelentő tevékenységek. Ilyenek például a teljes audit felelősség és audit folyamat támogatás, management. Az alkalmazások/szolgáltatások úgynevezett ICS megfelelősége, és biztosításának elősegítése. Továbbá a belső folyamat szabályozás, munkautasítások, BIR-ek egységes kezelése, karbantartása, naprakészségének elérése a szervezet által. Mindezek mellett az iNPS mérés összefogása és kiértékelése, de a módszertani támogatás is itt jelenik meg. A csapat méretéből adódóan nem nagy, mindazonáltal kiemelkedően fontos, működés kritikus tevékenységek és felelősségek jelennek meg mind a csapaton, mind a csapat vezetőjén.

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Legalább 5 év területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat
  • Előnyt jelent a utility iparági ismeret
  • Komplex, stratégiai gondolkozás

Amit kínálunk

  • Egyéni teljesítmény alapján kiemelkedő éves bónusz
  • Stabil, nagyvállalati környezet nemzetközi háttérrel
  • Sokszínű szervezet, kiterjedt szakmai kapcsolatokkal
  • Szakmai kihívást jelentő változatos feladatok

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Rendszergazda
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.

Budapest