Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
JOBTAIN Kft.
  • 15 éve sikeres, folyamatosan fejlődő, magyar tulajdonú HR szolgáltató cég lelkes, vidám csapatába keressük új munkatársunkat, TB ügyintéző pozícióba, Szolnokra!

  • TB ügyintéző

    Főbb feladatok, munkák:

      • Teljes körű TB ügyintézés - kifizetői feladatok ellátása
      • Munkakörhöz tartozó adminisztráció

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Társadalmbiztosítási ügyintéző szakképesítés
      • Társadalombiztosítási jogszabályok ismerete
      • Precizitás, jó rendszerező készség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Munkaerő-kölcsönzőnél szerzett tapasztalat
      • Google Drive felhasználói szintű ismerete

    Amit kínálunk:

      • Megegyezés szerinti fizetés + Cafeteria
      • Új, modern munkaeszközök
      • Vidám, segítőkész kollégák és alkalmazottait megbecsülő, támogató vezetőség
      • Csapatépítők, szakmai tréningek, továbbképzések

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Titkárnő, Titkár
    • HR, Munkaügy
    • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
    • HR adminisztráció
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Szolnok

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon,cafeteria,szakmai tréningek

    Jelentkezését a Jelentkezem gomb megnyomása után, fényképes és bérigénnyel ellátott önéletrajz csatolásával tudja elküldeni részünkre.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: TB ügyintéző
    • Rövid pozíció név: Tb ügyintéző
    • Hirdető cég: JOBTAIN Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
    • Város: Szolnok
    • Feladatok: Teljes körű TB ügyintézés - kifizetői feladatok ellátásaMunkakörhöz tartozó adminisztráció
    • Elvárások: Társadalmbiztosítási ügyintéző szakképesítésTársadalombiztosítási jogszabályok ismeretePrecizitás, jó rendszerező készség
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Egyéb juttatások: mobiltelefon cafeteria szakmai tréningek
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017-12-06
    Állás, munka még: JOBTAIN Kft.>