Cégünk, a dél-koreai Hankook Tire vállalat, a világ 7. legeredményesebb gumiabroncs gyártójaként
innovatív, kiváló minőségű radiál abroncsokat gyárt személygépkocsik, terepjárók, SUV-ok, könnyű tehergépkocsik, buszok és a motorsport számára.
Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

TB ügyintéző és bérszámfejtő szakértő

Feladatok:

  • bérszámfejtés és munkaügyi nyilvántartással kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása,
  • munkaerő költségek tervezése,
  • bérfeladás elkészítése,
  • rábízott területek munkaidő-nyilvántartásának ellenőrzése,
  • létszámadatok szolgáltatása,
  • riportok elkészítése a megadott paraméterek alapján,
  • kifizetőhelyi feladatok ellátása,
  • cafeteria nyilatkoztatás és ezzel kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások:

  • felsőfokú vagy középfokú gazdasági végzettség és
  • társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó képesítés,
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • B2 angol nyelvismeret,
  • Nexon program ismerete,
  • kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete,
  • Excel magabiztos használata.

Személyes kompetenciák:

  • globalitás,
  • kommunikáció,
  • csapatban való munkavégzés,
  • probléma megoldás,
  • szabálykövetés,
  • határozottság, következetesség, komplexitás kezelése.

Amit kínálunk:

  • biztos háttér a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál,
  • választható cafeteria + étkezési támogatás,
  • bejárás támogatás (vállalti buszjáratokkal),
  • kedvezményes gumiabroncs-vásárlási lehetőség,
  • munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása.

Munkavégzés helye:

  • Rácalmás / Dunaújváros

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű, Europass formátumú önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.