Távvezetéki projekt kivitelezési osztályvezető

MVM XPert Zrt.

Budapest, XV. kerület

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Feladatok

  • Felel az osztály teljes tevékenységéért, a működési körbe utalt folyamatok valamennyi elemének hatékony és átlátható működtetéséért.
  • Felel az osztályra tartozó projektek kidolgozásáért és biztosításáért.
  • Irányítja a divízió erőforrás gazdálkodási tevékenységét, koordinálja a kapacitáslekötést, vezényli az egyes munkaterületeken dolgozó munkavállalókat.
  • Felel a távvezetéképítési projektek műszaki megvalósításáért, valamint felel a saját teljesítéses projektek közvetlen költségfelhasználási tervében az osztályra vonatkozó költségek betartásáért.
  • Felel az általa kezelt projektek műszaki és határidős, megfelelőségéért, az azonosított és feltételezett kockázatok kezeléséért.
  • Felelős a kivitelezési tevékenységek felelős műszaki vezetéséért, műszak ellenőrzéséért,
  • Biztosítja a munkavégzés személyi és tárgyi feltételeit az osztály munkavállalói állománya tekintetében.

Amit kérünk

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 10 év releváns, műszaki területen szerzett középvezetői gyakorlat
  • Különböző munkatársi szintek kezelési, motiválási képessége (fizikai és mérnök)
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • Precizitás, eredményorientáltság, ügyfélközpontúság, üzleti tudatosság
  • A csapat teljesítménymenedzselése
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Munkavédelmi szakmérnök képzettség
  • Munkavédelmi képesítés

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kiemelkedő juttatási csomag:
  • Versenyképes alapfizetés + 13. havi fizetés
  • Bónusz teljesítményértékelés alapján
  • Cafeteria
  • Egészségügyi szolgáltatások, nyugdíjpénztári és egészségpénztári támogatás
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek
  • Stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Home office lehetősége
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya, sportkörök)
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges autó
  • Laptop, mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Stratégiai tanácsadó
  • Ügyvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria