Magyar tulajdonban lévő, távközlési partnerünk keres Távközlési tervező mérnök kollégát.
A piacon 20 éve sikeresen működő távközlési partnercégünkhöz keresünk új Távközlési tervező mérnök kollégákat, Budapestre.

Távközlési tervező mérnök

Feladatok:

  • Távközlési és optikai hálózatok nyomvonal kiviteli terveinek elkészítése és engedélyeztetése
  • Kivitelezésben való közreműködés, tervezői művezetés
  • Dokumentálás

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Önálló munkavégzésre és problémamegoldó megoldásra való képesség
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Kamarai jegyzékben való nyilvántartás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Home office

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.