Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Mobil és vezetékes távközlési szolgáltatók és gyártók részére, Európa szerte speciális szolgáltatásokat nyújtó, dinamikusan terjeszkedő, budapesti központú távközlési vállalkozás keres svájci partnere számára:

Távközlési technikust Svájci projektre

Jelentkezőket keresünk, akik tapasztalattal bírnak a távközlési munkában és külföldi projektben szeretnének részt venni, mint távközlési technikus

feladatok:

  • Huawei és Ericsson hálózati elemek telepítése, bővítése, üzembe helyezése, dokumentálása
  • Antennavonal telepítése, mérése Site Master műszerrel, mérés dokumentálása
  • hálózatfejlesztési munkák egyéb osztályokkal való összehangolt kivitelezése
  • új hálózati elemek meglevő távközlési hálózatokhoz történő hozzáillesztése
  • hálózati elemek konfigurálása, paraméterezése
  • hibák elemzése és a hibajavítás koordinálása
  • rendszeres egyeztetés és konzultáció a kapcsolódó területek felelőseivel

elvárások:

  • középfokú elektronikai, vagy műszaki végzettség
  • aktív középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • középszintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői rutinnal
  • hatékony problémamegoldó képesség, precizitás
  • önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás, dinamikus személyiség
  • kreativitás, tanulási készség, kooperatív
  • telekommunikáció területén szerzett tapasztalat
  • magasban végzendő munkára való hajlandóság

előnyök:

  • meglévő ipari alpinista bizonyítvány
  • külföldi munkatapasztalat
  • Huawei és Ericsson bázisállomások telepítésének naprakész ismerete
  • Huawei mikrohullámú eszközök telepítésének ismerete

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő jövedelem – svájci bérezés
  • svájci alkalmazotti munkaviszony
  • lakhatást, bejelentett lakcímet tudunk biztosítani
  • dinamikus, fiatal csapatok
  • karrier lehetőség
  • folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség
  • a piacon jelenleg létező legújabb technológiák

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Távközlési technikus - Svájci projektre
  • Hirdető cég: T2-Com Mérnöki Iroda Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Huawei és Ericsson hálózati elemek telepítése, bővítése, üzembe helyezése, dokumentálása Antennavonal telepítése, mérése Site Master műszerrel, mérés dokumentálása hálózatfejlesztési munkák egyéb osztályokkal való összehangolt kivitelezése új hálózati elemek meglevő távközlési hálózatokhoz történő hozzáillesztése hálózati elemek konfigurálása, paraméterezése hibák elemzése és a hibajavítás koordinálása rendszeres egyeztetés és konzultáció a kapcsolódó területek felelőseivel
  • Elvárások: középfokú elektronikai, vagy műszaki végzettség aktív középfokú német és/vagy angol nyelvtudás középszintű számítástechnikai ismeretek B kategóriás jogosítvány, vezetői rutinnal hatékony problémamegoldó képesség, precizitás önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás, dinamikus személyiség kreativitás, tanulási készség, kooperatív telekommunikáció területén szerzett tapasztalat magasban végzendő munkára való hajlandóság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: T2-Com Mérnöki Iroda Kft.>