Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Satelit Híradástechnikai Kft.
A Satelit Híradástechnikai Kft. munkatársat keres

TÁVKÖZLÉSI TECHNIKUS

munkakörbe.

Feladat:

  • Kábeltelevízió, internet, telefon szolgáltatások helyszíni létesítése
  • Távközlési hálózat szerelése, karbantartása
  • Hibaelhárítás, hálózatépítés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (pl. távközlési kábelszerelő, távközlés technikai műszerész, elektronikai műszerész, villanyszerelő) vagy
  • Távközlésben töltött min. 2 éves szakmai gyakorlat (Léges és földkábeles optikai, valamint koaxiális hálózat építése, karbantartása)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Informatikai ismeretek
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Angol vagy szlovák nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil jövedelem
  • Családias munkahely

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár környéke.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Távközlési technikus
  • Rövid pozíció név: Távközlési technikus
  • Hirdető cég: Satelit Híradástechnikai Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Feladatok: Kábeltelevízió, internet, telefon szolgáltatások helyszíni létesítése Távközlési hálózat szerelése, karbantartása Hibaelhárítás, hálózatépítés
  • Elvárások: Szakirányú végzettség (pl. távközlési kábelszerelő, távközlés technikai műszerész, elektronikai műszerész, villanyszerelő) vagy Távközlésben töltött min. 2 éves szakmai gyakorlat (Léges és földkábeles optikai, valamint koaxiális hálózat építése, karbantartása) B kategóriás jogosítvány Informatikai ismeretek Önálló munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-17
  • Lejárati dátum: 2018-08-07
Állás, munka még: Satelit Híradástechnikai Kft.>