A 100%-ban magyar tulajdonban levő Antenna Hungária Zrt. a hazai telekommunikációs szektor egyik meghatározó szereplője. Üzleti ügyfeleknek kínálunk vezeték nélküli távközlési- és hálózatüzemeltetési szolgáltatásokat, illetve multimédia streaming szolgáltatást. Az Antenna Hungária Zrt. Magyarországon kizárólagos szolgáltatóként nyújt földfelszíni rádió- és televízióműsor-szórást – ingyenes MinDig TV szolgáltatásunk az egész országban elérhető. Magyarországon egyedülálló felszereltségű közvetítőautóink segítségével a legnagyobb sportesemények, koncertek és ünnepségek televíziós vagy internetes közvetítésére is találunk megoldást.
Az Antenna Hungária Zrt. stabil munkahelyet, versenyképes juttatásokat és a folyamatosan bővülő szolgáltatásokhoz kapcsolódó kihívást jelentő feladatokat kínál.

Munkatársat keresünk

TÁVKÖZLÉSI SZERVIZMÉRNÖK / SZERVIZTECHNIKUS (VESZPRÉM)

pozícióba.

    Az Antenna Hungária Zrt. országos szervizhálózata 7 telephelyből áll, amelyek kb. 100-150 km-es körzetben látják el a vállalat távközlési szolgáltatásaival kapcsolatos telepítési és üzemeltetési tevékenységeket. Veszprémi telephelyünkre szervizmérnök vagy szerviztechnikus munkatársat keresünk. A munkatársnak nem országosan, hanem a telephely által ellátott régióban kell munkát végeznie.

Fő feladatok:

  • pont-pont és pont-multipont távközlési rendszerek és wifi hálózatok telepítése, üzemeltetése, karbantartása, hibaelhárítása
  • távközlési berendezések (multiplexerek, konverterek, wifi AP-k) karbantartása, üzemeltetése
  • távközlési hálózati mérések elvégzése
  • közreműködés a műsorterjesztési berendezések üzemeltetésében
  • elvégzett telepítési és üzemeltetési feladatok dokumentálása
  • ügyelet, készenlét ellátása (szükség szerint)

Elvárások:

  • távközlési üzemeltetés iránti kiemelkedő érdeklődés
  • híradástechnikai vagy távközlési szakirányon szerzett középfokú (technikus) végzettség (megfelelő releváns tapasztalat megléte esetén egyéb, legalább középfokú műszaki végzettség is elégséges)
  • érvényes B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • alapszintű műszaki angol nyelvtudás
  • felsőfokú műszaki végzettség előnyt jelent
  • távközlési telepítési vagy üzemeltetési területen szerzett tapasztalat (PP, PMP rendszerek, multiplexerek, PDH, SDH, wifi hálózatok) előnyt jelent
  • ipari alpinista képesítés megléte előnyt jelent
  • eredményorientáltság, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség, jó kommunikációs-, problémamegoldó- és koordinációs készség, csapatmunkára való alkalmasság

Kompenzációs csomag:

  • versenyképes fizetés
  • dinamikus csapat
  • biztos munkahely

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Veszprém

Ha szívesen lenne cégünk munkatársa, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát karrieroldalunkon a "Jelentkezem" gombra kattintva.