Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
az Antenna Hungária Zrt.

több telephelyére

távközlési mérnök / technikus

munkatársat keres.

    Az Antenna Hungária Zrt. országos szervizhálózata 7 telephelyből áll, amelyek kb. 100-150 km-es körzetben látják el a vállalat távközlési szolgáltatásaival kapcsolatos telepítési és üzemeltetési tevékenységeket. Öt kiemelt telephelyünkre (Budapest, Emőd, Szentes, Sopron és Pécs) szervizmérnök és szerviz technikus munkatársakat keresünk. A munkatársaknak nem országosan, hanem a telephely által ellátott régióban kell munkát végezniük.

Fő feladatok:

  • pont-pont és pont-multipont távközlési rendszerek és wifi hálózatok telepítése, üzemeltetése, karbantartása, hibaelhárítása
  • távközlési berendezések (multiplexerek, konverterek, wifi AP-k) karbantartása, üzemeltetése
  • távközlési hálózati mérések elvégzése
  • közreműködés a műsorterjesztési berendezések üzemeltetésében
  • elvégzett telepítési és üzemeltetési feladatok dokumentálása
  • ügyelet, készenlét ellátása

Elvárások:

  • távközlési üzemeltetés iránti kiemelkedő érdeklődés
  • híradástechnikai vagy távközlési szakirányon szerzett középfokú (technikus) végzettség (megfelelő releváns tapasztalat megléte esetén egyéb, legalább középfokú műszaki végzettség is elégséges)
  • érvényes B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • alapszintű műszaki angol nyelvtudás
  • felsőfokú műszaki végzettség előnyt jelent
  • távközlési telepítési vagy üzemeltetési területen szerzett tapasztalat (PP, PMP rendszerek, multiplexerek, PDH, SDH, wifi hálózatok) előnyt jelent
  • ipari alpinista képesítés megléte előnyt jelent
  • eredményorientáltság, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség, jó kommunikációs-, problémamegoldó- és koordinációs készség, csapatmunkára való alkalmasság

Kompenzációs csomag:

  • versenyképes fizetés
  • dinamikus csapat
  • biztos munkahely

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Telekommunikáció
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Baranya megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Győr-Moson-Sopron megye, Pest megye

Ha a pozícióval szemben támasztott feltételeknek megfelel, és szívesen lenne cégünk munkatársa, kérjük, küldje el a pozíció megjelölésével ellátott szakmai önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.

A jelentkezés során kérjük megjelölni, hogy mely telephelyre jelentkezik!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: ANTENNA HUNGÁRIA Zrt. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Távközlési mérnök / technikus
  • Rövid pozíció név: Távközlési mérnök
  • Hirdető cég: ANTENNA HUNGÁRIA Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Baranya megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Győr-Moson-Sopron megye, Pest megye
  • Feladatok: pont-pont és pont-multipont távközlési rendszerek és wifi hálózatok telepítése, üzemeltetése, karbantartása, hibaelhárítása távközlési berendezések (multiplexerek, konverterek, wifi AP-k) karbantartása, üzemeltetése távközlési hálózati mérések elvégzése közreműködés a műsorterjesztési berendezések üzemeltetésében elvégzett telepítési és üzemeltetési feladatok dokumentálása ügyelet, készenlét ellátása
  • Elvárások: távközlési üzemeltetés iránti kiemelkedő érdeklődés híradástechnikai vagy távközlési szakirányon szerzett középfokú (technikus) végzettség (megfelelő releváns tapasztalat megléte esetén egyéb, legalább középfokú műszaki végzettség is elégséges) érvényes B kategóriás gépjárművezetői engedély alapszintű műszaki angol nyelvtudás felsőfokú műszaki végzettség előnyt jelent távközlési telepítési vagy üzemeltetési területen szerzett tapasztalat (PP, PMP rendszerek, multiplexerek, PDH, SDH, wifi hálózatok) előnyt jelent ipari alpinista képesítés megléte előnyt jelent eredményorientáltság, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség, jó kommunikációs-, problémamegoldó- és koordinációs készség, csapatmunkára való alkalmasság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-19