Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az ELMŰ Hálózati Kft. Szakszolgálatok osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Távközlési mérnök

Hivatkozási szám: 2017/1496

Feladatok:

  • NMS rendszerek üzemeltetése
  • Passzív optikai hálózati elemek nyilvántartása
  • SDH, PDH, mikrohullámú és URH technológiák használata
  • Műszaki nyilvántartások készítése és vezetése
  • Új távközlési végpontok létesítése, bővítési munkákban szakmai részvétel
  • Üzemzavarok kivizsgálásában való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (távközlés, informatika) végzettség és 2 év szakmai tapasztalat
  • Az alábbi technológiák egyikének ismerete: TCP/IP / Layer 2 switching / Routing (OSPF, BGP)
  • Virtualizált környezetben szerzett tapasztalat
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások: 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, magánnyugdíjpénztári hozzájárulás;
  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését.

Planets
elmu emasz

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Budapesti Elektromos Művek (ELMŰ)>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Távközlési mérnök
  • Rövid pozíció név: Távközlési mérnök
  • Hirdető cég: Budapesti Elektromos Művek (ELMŰ)
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IV. kerület
  • Feladatok: NMS rendszerek üzemeltetése Passzív optikai hálózati elemek nyilvántartása SDH, PDH, mikrohullámú és URH technológiák használata Műszaki nyilvántartások készítése és vezetése Új távközlési végpontok létesítése, bővítési munkákban szakmai részvétel Üzemzavarok kivizsgálásában való részvétel
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú (távközlés, informatika) végzettség és 2 év szakmai tapasztalat Az alábbi technológiák egyikének ismerete: TCP/IP / Layer 2 switching / Routing (OSPF, BGP) Virtualizált környezetben szerzett tapasztalat Alapszintű angol nyelvtudás „B” kategóriás vezetői engedély
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.03.20