Távközlési hálózatszerelő technikus

    Magyarország egyik legjelentősebb távközlési szolgáltatója, az Invitech ICT Services Kft., munkatársat keres Műszaki Üzemeltetési csapatába, Távközlési hálózatszerelő technikus pozícióba, budapesti vagy szegedi munkavégzéssel.

Főbb feladatok:

  • Épületen belüli optikai és strukturált réz hálózatok (LAN) építése, szerelése (védőcsövezés, csatornázás).
  • Épületen kívüli optikai és réz hálózatok építése, szerelése (alépítménybe való cső és kábel behúzás, kábel és szál kötés), üzemeltetése.
  • Optikai kábelek kötése, kifejtése ODF-re.
  • Réz, LAN hálózatok mérése.
  • Optikai hálózatok OTDR-es mérési jegyzőkönyv készítése.
  • Hálózati felmérések, nyilvántartási dokumentációk készítése, javítása.
  • Alvállalkozók eseti koordinálása.
  • Kiemelt vagy országos projektekben való közreműködés, eseti vidéki munkavégzéssel.
  • Ügyeletrendben készenlét adás, hibaelhárításban való részvétel.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office).
  • Technikusi vagy szakirányú végzettség.
  • Több éves, vezetékes távközlési területen eltöltött gyakorlat.
  • Réz és optikai hálózati, méréstechnikai ismeretek.
  • B” kat. jogosítvány.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek.
  • Alfanumerikus és CAD alapú nyilvántartási rendszerek ismerete.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Csapatszellem

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Szeged

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.