Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Távértékesítési KKV tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

  • elektronikus csatornákon keresztüli kapcsolattartás meglévő és új KKV ügyfelekkel (telefonon, e-mailen, video hívásban és chaten)
  • magasszintű, szakmai tanácsadás nyújtása a Bank KKV számlatermékeivel és KKV hiteltermékeivel kapcsolatosan
  • KKV hitelezési és ügyfélminősítési feladatok ellátása
  • ügyféligényen alapuló banki és bankcsoporti termékek értékesítése, keresztértékesítés (elsősorban KKV termékek )
  • KKV ügyfelek akvirálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Banki ügyfélkiszolgálásban szerzett minimum 3 éves tapasztalat (bankfiók vagy telefonos terület)
  • Banki hitelezésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • ügyfélközpontúság
  • meggyőző tárgyalástechnika a nem személyes csatornákon keresztül, kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban
  • döntéshozatal és felelősségvállalás
  • jó kapcsolatteremtési és kapcsolatépítési képesség
  • értékesítési szemlélet, sikerorientáltság
  • megbízhatóság

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • KKV területen szerzett legalább 2 éves tanácsadói tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • felsőfokú gazdasági végzettség és/vagy FEBI vagy mérlegképes könyvelői oklevél

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.