Lapidárium Mérnöki Kft.
  • A Lapidárium Mérnöki Kft egy kis mérnökiroda a BME mellett, tartószerkezet tervezéssel foglalkozik, magas és mélyépítésben. Feladataink új épületek tervezésén túl, meglévő épületek átalakítására, műemléki feladatokra is kiterjednek. Léptékük változó, fa csűrtől a többszáz lakásos apartmanházakig terjed.
    Építész megbízókkal fenntartott szoros viszonyban fontosnak tartjuk a támogató és proaktív jelenlétet, innovatív megközelítést, alternatívákban való gondolkodást, a költségalapú szemléletet, tervezés parametrikus támogatását és környezetünk korlátos erőforrásainak tudatosságát.
  • Tartószerkezeti tervező, szerkesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      Tartószerkezeti tervezés, szerkesztés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      B.Sc. építőmérnök
      AxisVM ismeret
      önállóság, nyitottság, jó kommunikáció, pontosság, rugalmasság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Allplan
      BIM
      Rhino, Grasshopper

    Amit kínálunk:

      XI. kerületi mérnökirodában
      alkalmazotti jogviszonyban
      figyelmes munkakörnyezet
      továbbképzés - szakmai fejlődés segítése
      versenyképes bérezés

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Építőmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1111 Budapest, Bertalan Lajos utca 11.

    fényképes önéletrajz