Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Társszolgáltatói szakértő

Munkavégzés helye:

Magyarország

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Felsőfokú végzettsége van (műszaki előnyt jelent)
  • MS Office felhasználói szintű ismerettel rendelkezik (World, Excel, Power Point, MS Office)
  • Telekommunikációs szolgáltatások és informatikai megoldások terén ismeretekkel rendelkezik (elsősorban vezetékes, emellett vezeték nélküli előny)
  • Projektszemlélettel rendelkezik
  • Kiemelkedő kommunikációs készsége van
  • Ügyfélközpontú és együttműködő
  • Megbízható és önálló
  • Angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Társszolgáltatói együttműködés kialakítása. Távközlési és nem távközlési igények kiszolgálásának támogatása,
  • Értékesítési projektekhez potenciális beszállító és/vagy társszolgáltató kiválasztása,
  • Beszállítói ajánlatkérés, optimális megoldás kiválasztása, ártárgyalás lebonyolítása,
  • Keretszerződések kötése kulcs beszállítókkal,
  • Új beszállítók esetén műszaki előminősítés intézése,
  • Beszállítói szolgáltatások lemondásának kezelése,
  • Bérelt társszolgáltatói állomány rendszeres felülvizsgálata, költségracionalizálás. Havi beszállítói számlák ellenőrzése, teljesítésigazolás,
  • Üzleti folyamatok nyomon követése, azok felülvizsgálata, szükség esetén hatékonyságnövelő javaslatok tétele,
  • Adminisztráció.
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Társszolgáltatói szakértő
  • Hirdető cég: UPC Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: Társszolgáltatói együttműködés kialakítása. Távközlési és nem távközlési igények kiszolgálásának támogatása, Értékesítési projektekhez potenciális beszállító és/vagy társszolgáltató kiválasztása, Beszállítói ajánlatkérés, optimális megoldás kiválasztása, ártárgyalás lebonyolítása, Keretszerződések kötése kulcs beszállítókkal, Új beszállítók esetén műszaki előminősítés intézése, Beszállítói szolgáltatások lemondásának kezelése, Bérelt társszolgáltatói állomány rendszeres felülvizsgálata, költségracionalizálás. Havi beszállítói számlák ellenőrzése, teljesítésigazolás, Üzleti folyamatok nyomon követése, azok felülvizsgálata, szükség esetén hatékonyságnövelő javaslatok tétele, Adminisztráció.
  • Elvárások: Felsőfokú végzettsége van (műszaki előnyt jelent) MS Office felhasználói szintű ismerettel rendelkezik (World, Excel, Power Point, MS Office) Telekommunikációs szolgáltatások és informatikai megoldások terén ismeretekkel rendelkezik (elsősorban vezetékes, emellett vezeték nélküli előny) Projektszemlélettel rendelkezik Kiemelkedő kommunikációs készsége van Ügyfélközpontú és együttműködő Megbízható és önálló Angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-14
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 1
Állás, munka még: UPC Magyarország Kft.>