Ferencvárosi Bérleményüzemeltető Kft
Építőiparral,bérlemény üzemeltetéssel és társasházkezeléssel foglalkozó cég - jogelődje mintegy fél évszázados gyakorlatának birtokában is -, 1992-óta vállalkozásban látja el társasházi épületek közös képviseletét és a társasházkezelő tevékenységet a társasházi közgyűlés döntése és a társasházakkal kötött szerződéses jogviszony alapján. Közös képviselői feladatainkat a jogszabályok, az alapító okirat és a szervezeti működési szabályzat rendelkezéseinek megfelelően végezzük.Az épületek között vannak régi építésű, teljesen felújított és új építésű társasházak is.Teljes körű szolgáltatást vállalunk a társasház működésének fenntartása érdekében• Az épület üzemeltetéséhez szükséges költségtervezés, nyilvántartás, könyvelés, TB és adó ügyintézés, közös költség előirányzat beszedés, a számviteli szabályok szerinti könyvvezetés és elszámolás,• Tervezés, lebonyolítás, elszámolás az üzemeltetés, karbantartási és felújítási munkák területén.• Társasházkezelés, ingatlan kezelés, pályázatok előkészítése, kerületi-, fővárosi és állami támogatásokra.

Társasházkezelő

Főbb feladatok, munkák:

    - Működési és tervezet költségvetés készítése

    - Pénzügyi beszámolók készítése

    - Társasházi működés koordinálása

    - Napi szintű kapcsolattartás partnereinkkel

    - Pályázatok adminisztratív támogatása

    - Társasházi közgyűlések levezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - 1-3 éves szakmai tapsztalat előny

    - Pályakzedők esetén cégünk szakmai betanítást és fejlődési lehetőséget biztosít

    - Energikus személyiség

    - Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség

    - Képesség az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára egyaránt

    - Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Társasházkezelői OKJ-s végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Utazási költségtérítés
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Belvárosi munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Havi nettó fizetési keret:

210 000 HUF

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, nyelvtanulás támogatása

  • A Jelentkezem gomb segítségével vagy személyesen a cég székhelyén